Güncellendi

Microblading Eğitimi

KAŞ YAPIMINDA DÜNYA STANDARTI !

ESTBROWS ALTIN ORAN MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ EĞİTİMİ

ESTBROWS MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ YAPIMI EĞİTİM SEMİNERİ -TÜRKİYE -İSTANBUL

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT (instagram@mehmetfatihbozkurt)

DÜNYA 'DA MICROBLADING EĞİTİMLERİ 2 GÜN OLARAK YAKLAŞIK 10-50 KİŞİ ARASI GRUPLARDA VERİLİR .

ESTBROWS STANDARTI  MAKSİMUM 3 KİŞİ İLE SINIRLIDIR . 3 GÜN + 6 AY ONLİNE DESTEK OLARAK PLANLANMIŞTIR .ANLAYARAK GÖREREK ÖĞRENMEYE ODAKLIDIR .

ESTBROWS MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ , FLOATING EYEBROW (KAYAN KAŞ) VEYA EYEBROW EMBROIDERY (KAŞ İŞLEME) OLARAK DA ADLANDIRILIR.

MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ BİR MAKİNE-CİHAZ -PİLLİ ALET VS. KULLANMADAN YAPILIR . Bu eşsiz teknik sırasında pigment birçok tek kullanımlık iğnesi ile sabit, küçük çoklu iğne olan bir kalem aletle uygulanır.  İğneler makinelerde kullanılanlardan üç kat daha ince olmakla birlikte pigment enjeksiyonunun derinliği dermise (alt deri) ulaşmaz.  Son derece ince ve doğal görünümlü bir kıl vuruş etkisi elde edilmektedir.

BU EŞSİZ VE BENZERSİZ TEKNİK GÖZLE FARK EDİLMEYEN UZUN ÖMÜRLÜ SONUÇLAR ELDE EDİLMESİNİ SAĞLAR.MICROBLADING TEKNİĞİNİN ÇEŞİTLERİ.

EĞİTİM PROGRAMI ALTIN ORAN ESTBROWS  MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ KAŞ YAPIMINDAN  OLUŞUR .

1. ESTBROWS Slide & Tap MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik yumuşak gölgeleme ile yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar.  Etkisi gölgeler kullanılarak vurgulamaya benzer ancak büyük farkı etkisinin Ortalama 1-1.5 YIL sürmesidir.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur - bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir.  Bu teknik, yeterli miktarda doğal kıl olduğunda hafif bir kaş düzeltmesi (yara ve açıklıkları gizlemek için) gereken müşteriler için en uygunudur.

2. ESTBROWS 3D MANUAL tekniği bir makine kullanmadan uygulanır. Bu teknik doğal kıllara özdeş kıllar çizerek, yani derinin içine çok kalın bir bitki bazlı pigment uygulayarak ideal bir kaş biçimi sağlar. Etkisi 1-3 yıl sürer.  Sonuç son derece doğal ve fark edilmez olur - bir dövme gibi görünmez. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik, az miktarda doğal kıl veya önemli ölçüde açıklık ya da yara olduğunda daha dolgun kaşlar isteyen müşteriler için en uygunudur.

  1. ESTBROWS MICROBLADING tekniği, ileri MANUEL kaş rekonstrüksiyon tekniği bir makine kullanmadan uygulanır ve çok doğal görünümlü bir sonuç elde edilir.  Doğal kıllara özdeş çizilmiş kılların etkisi birkaç tonda pigmentler ve özel birçok iğneli teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Sonuç 1-1.5 yıl dayanır. Etkisi de doğal kaşların kıllarına çarpıcı biçimde benzerdir. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik mükemmel sonuçlar isteyen müşteriler için en uygunudur.  Bu aynı zamanda neredeyse hiç doğal kaş kılları kalmadığı veya son derece ince olduklarında kaş biçimini tamamen onarmak için de kullanılır.

HER TEKNİK MÜŞTERİLER İÇİN AYRI AYRI SEÇİLİR. ESTBROWS MICROBLADING TEKNİĞİ UYGULAMA YAPILACAK BÖLGEDE  KIL  KALINLIKLARI VE KIL MİKTARINA DAYALIDIR.  AYRICA PİGMENTASYON SONUCUNUN GEÇİCİ (1 YILA Kadar) YA DA KALICI (1-3 Yıla kadar) OLMASININ BEKLENMEKTE OLUP OLMADIĞININ BİLİNMESİ DE ÖNEMLİDİR.

 

ESTBROWS MICROBLADING  ETKİSİ, MÜKEMMELLİK VE KUSURSUZ SONUÇLARA DEĞER VEREN SEÇİCİ MÜŞTERİLER İÇİN ÖNERİLİR. 
 


ESTBROWS MICROBLADING TEKNİĞİ HASSAS VE AĞRISIZ İŞLEMİYLE AYIRT EDİLİRKEN SONUÇ 1-3 YILA KADAR DAYANIR. YOĞUN KONSANTRE MİNERAL PİGMENTLER KULLANILIR.  BUNLAR ZAMANLA RENKLERİNİ DEĞİŞTİRMEZ ANCAK BUNUN YERİNE YAVAŞÇA SOLARLAR. 

ESTBROWS MICROBLADING MANUEL TEKNİĞİN ANA AVANTAJLARI:

1. Prosedür çok daha az ağrılıdır ve bir makineyle olandan daha hızlı yapılır.

2. Çok doğal bir sonuç elde edilir.

3. Bir dövme gibi görünmez.Eski yöntem kaş kontürü ( doldurma) gibi asla görünmez.

4. Bu prosedür için makine kullanılmaz.  Bir kalem aletinin kullanılması el becerisi ve doğru teknik bilgi ile oldukça kolaydır .

6. Son derece ince tek kullanımlık iğneler makinelerde kullanılan en ince iğnelerden 3-4 kat daha incedir.  Bu nedenle "çizilen" kıllar doğal kıllara özdeştir.

7. Renk değiştirmeyen ancak bunun yerine yavaşça solan yoğun pigment kullanılmaktadır.

8. Düzeltme sadece hâlihazırda mevcut sonucu vurgulamak için gereklidir.


ESTBROWS INTERNATIONAL 
AYRINTILI EĞİTİM PROGRAMI:

ESTBROWS ALTIN ORAN MICROBLADING 3D KIL TEKNİĞİ 

1. Gün: Cilt yapısı. Geçmiş prosedürler ve iyileştirme yönleri.  Kontrendikasyonlar.  Hijyen standartları ve güvenlik gereklilikleri. 
Kaş rekonstrüksiyonunun temelleri, teorik ve uygulama kısımları.  Her bir müşteri için kişiselleştirilen kusursuz kaşlar için bir formül. 

1. Gün Estbrows Manuel Slide&Tap Tekniği. Teori, ve Detay izleme 

2. Gün Estbrows Manuel 3D Tekniği Yoğun Çalışma Teori, yapay deri ile uygulama

2. Gün Estbrows Manuel Teori, yapay deri ile uygulama, ve Gün Sonu Değerlendirme.

3.Gün Canlı Modeliniz Üzerinde Çalışma 

3 GÜN BOYUNCA UZM.MEHMET FATİH BOZKURT 'U SINIRSIZ ÇALIŞMA İLE DETAY İZLEME OLANAĞI .Uzman elini izlemek detay öğrenmeniz açısından oldukça önem arz eder.

UNUTMAYINIZ Kİ TEKNİK DETAYLARDA GİZLİDİR.GÖRSEL HAFIZA KAYDI OLDUKÇA ÖNEMLİDİR .
 

ESTBROWS ALTIN ORAN MICROBLADING TÜRKİYE EĞİTİMLERİ 

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ  EĞİTİM 1 KİŞİ ÜCRETİ 8500 TL + Kdv'dir. 

Eğitimlerimizde Katılımcı Sayısı Minimum 1 Kişi  Maksimum 3 Kişi ile sınırlıdır.Eğitim süresince konu ile ilgili her türlü soruyu sorabilme ve tecrübemizden istifade etme imkanı bulacağınız Uluslararası nitelikte bilgilerle dopdolu bir program .Yeter ki öğrenme azminiz olsun ....

ÜCRET AŞAĞIDAKİLERİ İÇERİR: 

1) 2 Gün üst üste,  "Altın Oran Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş eğitimi Canlı izleme Detay Görebilme Avantajı .

2)  Altın Oran Pergeli ( T.P.E PATENT 2015-GE-160565 Mehmet Fatih Bozkurt)

3) Ücretsiz ürün kullanımı. 

4) Sonunda Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt ıslak imzası ile Microblading Katılımcı Belgesi )

5) 6 AY SÜRE İLE ONLİNE DESTEK ( 6 AY SÜRE BOYUNCA YAPTIĞINIZ PRATİKLERİ ÇALIŞMALARI WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE GÖNDEREREK EMİN ADIMLARLA GELİŞİMENİZ İÇİN  ÇALIŞMALARINIZ ÜZERİNDE KRİTİK YAPACAĞIZ ).

6)ESTBROWS BAŞLANGIÇ KİTİ ÜCRETSİZ VERİLECEK .

ESTBROWS BAŞLANGIÇ 1.BASAMAK SET AŞAĞIDAKİLERİ İÇERİR 

-1 ADET  LİSANLI PASLANMAZ MEDİKAL ÇELİK ALTIN ORAN PERGELİ ( T.P.E PATENT 2015-GE-160565 Mehmet Fatih Bozkurt)

- 1 ADET PROFESYONEL KAŞ ÇİZİM KALEMİ (KOLAY ÇIKMAZ)

- 5 ADET ESTBROWS PIGMENT (HER BİR RENK 10 GR ) 

- 1 ADET İŞLEM SONRASI ESTBROWS FIXER 

- 40 ADET ESTBROWS BLADE FIRÇA 

- 2 ADET ESTBROWS ÇİFT BAŞLI MICRO PEN ( İŞLEM YAPMAK İÇİN ) 

- 10 ADET YAPAY DERİ (PRATİK YAPMAK GELİŞTİMEK İÇİN )

3 GÜNLÜK PROGRAM

İLK 2 GÜN Başlama Saati 11:00 -  Bitiş Saati 19:00  

3. GÜN BAŞLANGIÇ SAATİ : 14:00 BİTİŞ SAATİ :17:00  (CANLI MODELİNİZDE UYGULAMA ) 

-RESİM ÇEKİMLERİ 

- BELGELENDİRME 

TOPLAM : 19 SAAT 

KARAR VERDİĞİNİZDE EĞİTİM GÜNÜ BELİRLEMEK İÇİN 0212 252 252 41 DEN BİZE ULAŞINIZ .EĞİTİM GÜNLERİ PAZAR GÜNÜ HARİÇ DİĞER GÜNLER PLANLANABİLİR.

YURTDIŞI ARAMALAR WHATSAPP :0090 532 541 53 90 

instagram@mehmetfatihbozkurt (TAKİP EDİN )

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ :))

SEVGİLERİMİZLE .

ESTBROWS INTERNATIONAL 

UZM.MEHMET FATİH BOZKURT 

Etiketler:
Mikropigmentasyon Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Medikal Mikropigmentasyon & Microblading & Saç Simülasyonu

Mikropigmentasyon Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

1991 yılında başlamış olduğumuz kalıcı sanat yolculuğumuzda dünyayı takip ederek Medikal Kalıcı Makyaj (Micropigmentation) ,Medikal Kamuflaj Pigmentasyon konularında bir çok uygulamada öncü olduk.Tıbbi olarak çözümü mümkün olmayan yara ,yanık,kesik,vitiligo ve son olarak meme başı areolası renklendirme gibi sıra dışı çalışmalar yaparak hem dünyada hemde Türkiye'de mesleğin itibar kazanmasını sağladık ve mağdur olan bir çok kişiye yardımcı olduk.Kalıcı Makyaj kaş yapımında dünyada son nokta olan Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş uygulamasının Türkiye'de bilinmesine önemli ölçüde katkı sağladık.Binlerce uygulama yaptık ve Yüzlerce öğrenci yetiştirdik.Altın Oran Pergelini yaptık  ve T.P.E Türkiye Patent Enstitüsü tarafından Mehmet Fatih Bozkurt adına Patentlendi.Ve yine Kelliğe Kalıcı Çözüm olan Saç Simülasyonu Uygulamasının teknik adına kadar verdik ve yine Türkiye'de duyulmasına ve bilinmesine katkı sağladık.Dünya'nın dört bir yanından ve Türkiye'nin her bölgesinden gelen birçok öğrencimiz ve uygulama için gelen bir çok misafirimizi mutlu göndermekten memnun oluyoruz .İşimizi yaparken en iyisi ni yapma gayreti içindeyiz.Sevgilerimizle....

Microblading Eğitimi Türkiye
Etiketler
Estbrows International Microblading Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Binlerce kişiye Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş yaptık yüzlerce uzman yetiştirdik.Çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin ! instagram@mehmetfatihbozkurt